Ogłoszenia ikonka Witamy na nowej stronie internetowej!

Warsztaty z Centrum Nauk Kopernik w ramach wydarzenia „O matmo!”

13.06.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Plansza O Matmo 2023 1
O matmo!

Warsztaty z Centrum Nauk Kopernik w ramach wydarzenia „O matmo!”.

W naszej szkole na dwa dni zagoszczą 22 interaktywne eksponaty z Centrum Nauki Kopernik, dzięki którym uczestnicy warsztatów przekonają się w jakim stopniu matematyka jest obecna w otaczającym nas świecie i jak bardzo wpływa na nasze codzienne życie.


„O matmo!” to nowa mobilna wystawa w całości zaprojektowana i wykonana przez nasz zespół z myślą o uczniach szkół podstawowych. Składają się na nią 22 interaktywne eksponaty, które pokazują, jak fascynującą przygodą jest matematyka, i zachęcają do jej dalszego samodzielnego poznawania. W naturalny sposób skłaniają do refleksji nad tym, gdzie w otaczającym świecie możemy odnaleźć matematykę.

Jeśli Wasza grupa jest zainteresowana uczestnictwem w zajęciach, prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail: szkola_brzaczowice@onet.pl lub telefonicznie 514 952 334. W treści wiadomości prosimy podać liczbę uczestników oraz sugerowany dzień i godzinę przyjazdu, a także kontakt do opiekuna grupy.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku – 15 czerwca 2023 r. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia terminu i godziny wizyty.

Dodatkowe informacje na temat wystawy „O matmo!” można znaleźć na stronie: https://www.kopernik.org.pl/aktualnosci/o-matmo-nowa-mobilna-wystawa-centrum-nauki-kopernik

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia goszczącej w naszej szkole mobilnej wystawy i wspólnego odkrywania fascynującego świata matematyki! Będzie to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników.

________________

Szanowni Rodzice,

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do odwiedzenia wystawy wraz ze swoimi dziećmi. To doskonała okazja, aby spędzić razem czas i czerpać przyjemność z odkrywania matematyki w nowy, interesujący sposób.

Wizyty na wystawie będą możliwe 21 czerwca w dwóch terminach:

  • Grupa I: 14:45 – 15:30
  • Grupa II: 15:40 – 16:25

Mamy nadzieję, że ta mobilna wystawa przyniesie wiele radości, wiedzy i inspiracji naszym obecnym
i przyszłym uczniom.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wsparcie. Czekamy na wspólny czas spędzony na wystawie „O matmo!”.

Print Friendly, PDF & Email
Nasi partnerzy
Skip to content