Ogłoszenia ikonka Witamy na nowej stronie internetowej!

Projekty edukacyjne

Powrót do rzeczywistości szkolnej nie jednemu z nas przysparza wiele kłopotów. 😒 Najważniejszym zadaniem, jakie powinno być realizowane w najbliższych miesiącach, jest kompleksowe wsparcie uczniów w powrocie do szkoły. 🤓 A co za tym idzie? Zajęcia wspomagające, które mają na celu opanowanie i utrwalenie wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego. Aby było naukowo, a zarazem ciekawie uczniowie z naszej szkoły postanowili kreatywnie wykorzystać naukę biorąc udział w projektach edukacyjnych. Każda klas wraz z swoim wychowawcą zastanowiła się czego najbardziej potrzebują, by bez obaw wyruszyć w dalszą edukacyjną podróż! 🏞

Projekty Edukacyjne

WF z AWF

Rozpoczęliśmy Program Aktywny powrót do szkół finansowany przez MEiN 💪 Nauczyciele wychowania fizycznego odbyli szkolenia i uzyskali certyfikaty niezbędne do prowadzenia zajęć sportowych. Program przeznaczony jest dla uczniów z klas 1-3 oraz 4-8. Celem organizowanych Sport Klubów jest monitorowanie stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży oraz wsparcie uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po długotrwałym okresie nauki zdalnej. ⛹️🤸‍♂️

Wf Z Awf

Kalejdoskop Matematyczny

Politechnika Krakowska wraz z Gminą Dobczyce ogłasza rekrutację uczniów klas VIII i VII oraz dorosłych z terenu naszej gminy do udziału w projekcie pn. „Kalejdoskop Matematyczny”. Celem głównym projektu jest rozwój tzw. uniwersalnych kompetencji uczniów oraz wsparcie dorosłych wspomagających szkołę w procesie edukacji, poprzez stworzenie programów kształcenia oraz organizację zajęć dydaktycznych wspólnie z gminami/szkołami z województwa małopolskiego.

Kalejdoskop Matematyczny
Kalejdoskop Matematyczny

mPotęga

Uczniowie klas VII i VIII biorą udział w projekcie mPotęga. Popularyzuje on matematykę wśród młodych ludzi i zachęca do odnalezienia jej w życiu codziennym. Program ten realizowany jest przez nauczycieli matematyki oraz przedmiotów zawodowych, którzy razem z uczniami będą zastanawiali się: „Po co mi ta matematyka?”

Informacje Fb
Mpotega

Być jak Ignacy

Uczniowie klasy VII biorą udział w projekcie „Być jak Ignacy”. Jego celem jest promowanie zdobywania wiedzy wśród uczniów szkół podstawowych poprzez doświadczanie oraz popularyzacja osiągnięć wielkich polskich naukowców i wynalazców. Organizatorem projektu jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Byc Jak Ignacy
Print Friendly, PDF & Email
Nasi partnerzy
Skip to content