Witamy na nowej stronie internetowej!
Kadra, godziny dostępności
Kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach
rok szkolny 2023/2024
- Monika Jasak-Dutkowska – dyrektor szkoły, matematyka, zajęcia rewalidacji indywidualnej
- Paulina Lenart – wicedyrektor szkoły, technika, informatyka, fizyka, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia rewalidacji indywidualnej
- Marta Blamowska-Kaja – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I
- Monika Braś – matematyka, zajęcia rewalidacji indywidualnej, wychowawca klasy IV
- Katarzyna Burzawa – doradztwo zawodowe, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne w klasie IV, zajęcia rewalidacji indywidualnej
- Beata Drabik – język polski, zajęcia rewalidacji indywidualnej, wychowawca klasy VII
- Bogumiła Filipowska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne w klasie V
- Iwona Frys – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne w klasie VI, pedagog specjalny, zajęcia rewalidacji indywidualnej
- Danuta Kasprzyk – język angielski, wychowawca klasy V
- Natalia Koperek – wychowanie przedszkolne
- Krystyna Kowal-Gruchała – wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
- Adrianna Krawczyk – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, pedagog specjalny, zajęcia rewalidacji indywidualnej, wychowawca klasy VIII
- Grażyna Kwiecińska – biologia
- Renata Lenart – edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy III
- Iga Leśniewska – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie I, pedagog specjalny, zajęcia rewalidacji indywidualnej
- Magdalena Leszczczyńska – świetlica
- Krystyna Machna – wychowanie przedszkolne, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, zajęcia rewalidacji indywidualnej
- Elżbieta Maniecka – edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny, zajęcia rewalidacji indywidualnej, wychowawca klasy IIa
- Stanisław Maniecki – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
- Dominika Pala – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacji ruchowej
- Beata Piwowarczyk – język angielski, informatyka, wychowawca klasy VI
- Katarzyna Postrzech – wychowanie przedszkolne
- Karolina Sawska – chemia, przyroda
- Katarzyna Siuta – wychowanie przedszkolne
- Beata Słoboda – Kasza – język angielski
- Maria Śleziak – religia
- Krystyna Ślusarczyk – edukacja wczesnoszkolna, język polski, wychowawca klasu IIb
- Joanna Sadkiewicz – plastyka, muzyka
- Marzena Szczygieł – język niemiecki
- Weronika Wawro-Sulik – psycholog szkolny
- Ewa Wawrzusiak – biologia, chemia, świetlica
- Kinga Wawrzusiak – historia, nauczyciel bibliotekarz
- Gerard Wątor – geografia
- Monika Włoch – wychowanie przedszkolne
- Renata Włodarczyk – wychowanie przedszkolne
Godziny dostępności: GODZINY DOSTĘPNOŚCI 2023/24