Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

01.09.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

302182062 1023747398321314 7183212271016936369 N
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Wakacje dobiegły końca, czas więc wrócić do pracy i nauki. Pamiętajmy jednak, że i jedno, i drugie może być źródłem satysfakcji i radości. Jesteśmy przekonani, że chociaż przed nami wiele wyzwań, uda nam się przeżyć wiele wspólnych dobrych chwil.

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego spędzimy wspólnie 178 dni w ciągu najbliższych 10 miesięcy. Nasza wspólnota liczy w tym roku 188 uczniów w 10 klasach i 88 przedszkolaków w 4 oddziałach, 34 nauczycieli i 12 pracowników obsługi.

Do grona uczniów dołączyło 28 pierwszoklasistów. Pełni radości z wielką ochotą i zapałem zostali pasowani jako uczniowie naszej szkoły. Dziękujemy Panu Janowi Burkatowi za ufundowanie dla nich wyprawki.

Drodzy Nauczyciele! Życzymy wam radości z wykonywanej pracy i wielu sukcesów. Bądźcie dla uczniów autorytetem, źródłem wiedzy i wsparciem.

Drodzy Rodzice! Pamiętajcie, że mamy wspólny cel -jak najlepszą przyszłość dla dzieci. Nie zapominajcie też, że my, nauczyciele, jesteśmy tu dla nich. Że zawsze jesteśmy gotowi Was wspierać w wychowaniu Waszych pociech i rozwiązywaniu ich problemów.

Kochani Uczniowie! Pamiętajcie, że uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia. Życzę wam, aby ten rok szkolny pozwolił rozwijać Wasze zdolności i budował Waszą pewność siebie. Pamiętajcie, że oceny nie są najważniejsze. Najważniejsze jest to, abyście w tych murach poznali sami siebie, odkryli własne talenty i mocne strony, aby nauka sprawiła Wam przyjemność. Mam nadzieję, że będziecie tu przychodzić z ochotą i radością i że wyniesiecie stąd wiele dobrych wspomnień.

Nowy rok szkolny uważamy za rozpoczęty!