Piknik Rodzinny

23.05.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny, 👨‍👩‍👧‍👦który odbędzie się w sobotę, 3 czerwca 2023 roku. Pragniemy wyruszyć w fascynującą podróż „W świecie Disneya…” i cieszyć się razem w magicznej atmosferze. 🥳

________________________________

Witajcie, księżniczki, królewicze i wszystkie postacie disneyowskie! 👑🏰 Wasza obecność jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ marzymy o wspólnej paradzie, w której będziecie mogli zabłysnąć w pełnej krasie. Przygotujcie swoje najpiękniejsze stroje, a razem stworzymy niezapomniany korowód disneyowskich bohaterów.

Piknik rozpocznie się o godzinie 16:00, a całe wydarzenie będzie pełne atrakcji dla wszystkich uczestników. Będziecie mieli okazję skosztować pysznego jedzenia, spróbować orzeźwiających napojów i wziąć udział w zabawach. Przygotowaliśmy również wiele niespodzianek, które na pewno was oczarują! 🎭

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wasze uśmiechy i poczuć magię Disneya w powietrzu. Będzie to niezapomniane wydarzenie, pełne radości i wspólnych chwil. Przygotujcie się na niezapomniane przygody!

Do zobaczenia na Pikniku Rodzinnym „W świecie Disneya…”!

Piknik Rodzinny 3
Piknik Rodzinny