„Jak nie czytam, jak czytam”

13.06.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

„jak Nie Czytam Jak Czytam
Jak Nie Czytam Jak Czytam

W związku z przystąpieniem naszej szkoły wraz z przedszkolem do akcji: „Jak nie czytam, jak czytam”, której głównym celem jest budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawienie, by książka w szkole nie kojarzyła się z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką. Chcemy dać Wam okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych, niecodziennych, bardziej lub mniej rozrywkowych okolicznościach.
Zachęcamy, aby każda uczennica i uczeń zabrał ze sobą juto – 14 czerwca 2023 r. (środa) ulubioną książkę oraz kocyk lub poduszkę. Przypominamy także o założeniu białych koszulek lub bluzek.
Na trzeciej godzinie lekcyjnej (9.50) spotkamy się wszyscy w sali gimnastycznej w celu sfotografowania naszej czytającej społeczności szkolnej.

„Jak nie czytam, jak czytam”