07.08.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Szukamy osoby, która pragnie wprowadzić radość i wsparcie do naszego przedszkolnego świata! Jeśli studiujesz pedagogikę specjalną lub przedszkolną, jesteś zaangażowany i uwielbiasz pracować z dziećmi, to ta oferta jest dla Ciebie! 📚🎈

Oferujemy:
🌟 Możliwość rozwijania swoich umiejętności pedagogicznych pod okiem doświadczonych nauczycieli.
🌟 Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku, gdzie każdy dzień to nowa przygoda.
🌟 Szansę na wniesienie swojego wkładu w edukację i rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

Wymagania:
🌼 Studia z zakresu pedagogiki specjalnej lub przedszkolnej – jesteśmy otwarci na studentów, którzy chcą zdobywać praktyczne doświadczenie.
🌼 Pasja i zaangażowanie w pracę z dziećmi, tworzenie ciepłej i wspierającej atmosfery.
🌼 Chęć współpracy i nauki od doświadczonych nauczycieli.

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, marzysz o pracy, która wnosi wartość do życia innych i chcesz być częścią wspaniałego zespołu, to czekamy na Twoje zgłoszenie! 💌

Aby aplikować, wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny na adres e-mail: szkola_brzaczowice@onet.pl. W temacie wiadomości wpisz „Aplikacja – Pomoc Nauczyciela Przedszkolnego”.

#PracaWPrzedszkolu #PomocNauczyciela #RozwójZDziećmi

365763812 299066942641742 6241751875258308685 N
Pomoc nauczyciela przedszkola – oferta pracy