Uchwała w sprawie ustalania czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz wysokości opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego

21.08.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 7 sierpnia 2024 roku Rada Miejska w Dobczycach podjęła uchwałę nr VI/35/2024, która wprowadza zmiany dotyczące opłat za wychowanie przedszkolne w publicznych przedszkolach oraz oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Dobczyce.

Od 1 września 2024 roku opłata za każdą godzinę korzystania z wychowania przedszkolnego ponad bezpłatny czas wynosić będzie 1,44 zł. Ponadto, opłatę za świadczenia należy wnosić do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym świadczenia te zostały udzielone.

Pozostałe zasady nie ulegają zmianie.

Treść uchwały znajduje się pod linkiem: http://edziennik.malopolska.uw.gov.pl/WDU_K/2024/5248/akt.pdf