Bal karnawałowy & zabawa karnawałowa

We wtorek, 18 lutego w naszej szkole było hucznie i kolorowo. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków, to długo wyczekiwany niezwykły dzień. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Nasze dzieci przebrane były za  super bohaterów znanych bajek i filmów. W przedszkolnych salach można było spotkać czarodziejki, wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, strażaków, policjantów, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Oczywiście znamy nasze przedszkolaki, ale rozpoznać w tych strojach było bardzo trudno. Wspólna zabawa oraz konkursy przyniosły wiele radości naszym wychowankom.  W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na soczek oraz słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szaleństwo karnawałowe trwało, bowiem w czwartek 20 lutego 2020 roku, odbyła się się zabawa karnawałowa dla klas I-IV. Bardzo dziękujemy samorządowi szkolnemu za przygotowanie oprawy muzycznej, dekoracji oraz konkursów, a klasie IV- za organizację kącika wróżb. Uczniowie zaprezentowali ciekawe stroje i przebrania,  humory dopisywały, a skoczna muzyka porwała wszystkich do wspólnej zabawy! Szkoda, że następny karnawał dopiero za rok.

p. B. Żaba, p. M. Krawczyk