Drodzy Uczniowie! Serdecznie zachęcamy do korzystania z usługi Office 365, która jest dostępna za darmo dla każdego z Was. W ramach przypomnienia, aby skorzystać z pakietu office należy zalogować się na stronie: www.office.com za pomocą danych dostępnych w dzienniku elektronicznym w zakładce Uczeń -> office 365. Uczniowie, którzy zmienili już hasło korzystają z hasła, które wymyślili. odzy Uczniowie! Serdecznie zachęcamy do korzystania z usługi Office 365, która jest dostępna za darmo dla każdego z Was. W ramach przypomnienia, aby skorzystać z pakietu office należy zalogować się na stronie: www.office.com za pomocą danych dostępnych w dzienniku elektronicznym w zakładce Uczeń -> office 365. Uczniowie, którzy zmienili już hasło korzystają z hasła, które wymyślili.