Dnia 16 października 2019r. w naszej szkole odbyła się szczególna uroczystość, która upamiętniła tak ważne wydarzenia jak 50 - lecie nadania imienia Marii Konopnickiej oraz 20 - lecia otwarcia nowego budynku szkoły. To także wyjątkowe święto każdego z nas - za równo nauczycieli, pracowników, a także uczniów, ponieważ 14 października obchodzimy Święto Komisji Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu nie zabrakło życzeń, wspomnień oraz pięknych akademi upamiętniających te wyjątkowe dni. Dziękujemy całej społeczności szkolnej Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom, a także niezawodnym Uczniom za zaangażowanie w przygotowania. Dziękujemy przybyłym gościom, którzy świętowali razem z nami - Panu Burmistrzowi Tomaszowi Susiowi, Księdzu Proboszczowi Robertowi Stanuszkowi, Panu Sołtysowi Adamowi Panusiowi, a także innym osobom związanym z naszą szkołą.

Zdjęcia z uroczystości dostępne na: Zdjęcia

VW5B8896